Reklam

Firma, Website , ürün veya marka tanıtımında en geniş kitleye en uygun fiyatla ulaşmak için radyo reklamı vazgeçilmezdir.Doksanlar FM radyosunda günlük yüzlerce ziyaretçi giriş yapmaktadır.Doksanlar fm’e vereceğiniz bir reklam birimi sizlere yüksek sayıda ziyaretçi ve müşteri sağlayabilir.

Reklamlarım Nerede Görünecek ?
Reklamlarınız site içerisinde görünecek ise bu sizin isteginize bağlı şekilde olacaktır,dilerseniz her sayfanın en üstünde,dilerseniz haber başlıklarının için de dilerseniz de sitenin sağ kısmında yer alabilir.Bu alanlar dışında sizin tavsiye edeceğiniz alan varsa bize bildirebilirsiniz.

Reklamlar Sadece Sitede mi olacak ?
Hayır,reklamlarınız dilerseniz Doksanlar FM djleri tarafından profesyonel bir şekilde proje olusturularak,programlar içerisinde anlaşıldıgı miktarda yayına verilir,dilerseniz de firma veya ürününüz için özel yayın programı yapılabilir.Yayınlarımız sadece doksanlarfm.com’da değil başka sitelerde de yayınlanmaktadır.

Ücret Ne olacak ?
Ücretlendirme sizin istekleriniz doğrultusunda yapılacaktır.

Doksanlar FM sponsorluk ve reklam hizmeti ile istediğiniz Sunucunun yayinlarina sponsor olarak,veya radyoya direk reklam vererek firmanıza çok yüksek ticari fayda sağlayabilirsiniz. Reklam Vermek veya Bilgi için iletişime geçebilirsiniz.