90larda kaybettiğimiz müzik sanatçılarımız

Kerim Tekin

Kerim Tekin, her sene düzenlenen ve 1998 yılında Afyon, Sandıklı Termal ’98 konserine gidecek olan sanatçılar arasında yerini aldı. 26 Haziran akşamı büyük bir ilgi ile beklenen konserine çıktı, konserde şarkılarını söyledi ve daha sonra sahne arkasına gitti. Tüm sanatçılar sahne arkasında öylece beklerken Tekin, acele ile en yakın arkadaşlarından birisinin düğünü olduğunu söyleyerek röportajdan hemen sonra konserden en yakın arkadaşının düğününe gitmek için menajeri Halis Bütünley ile birlikte kiraladığı bir araba ile yola çıkmıştır. Yolda geçirdiği trafik kazası sonrası gen yaşta hayatını kaybetmiştir.

Gökhan SEMİZ

Geceleri rock müzik dinlemeye giden Gökhan Semiz, 16 Ocak 1998 tarihinde arkadaşları ile yine rock müzik dinlemeye gitmiştir. Gece, dönüşte Bakırköy sahilde, Kennedy Caddesi yolunda araba kontrolden çıkarak yolun kenarınaki demirlere çarparak durmuştur. Kaza sırasında Gökhan Semiz, daha önce başka bir kazadan kapıdan atlayarak kurtulduğu için yine aynı refleksle araçtan atlamış fakat kafasını kaldırım taşına çarpmıştır

 

 

Uzay HEPARI

20 Mayıs 1994 tarihinde, Demet Sağıroğlu’nun ilk albümü üzerinde çalışmaktayken, kısa süre önce aldığı motoru ile Etiler Koç köprüsü üzerinde Küfe Bar’daki programına gitmekte olan Demet Akbağ’ın park halindeki arabasına çarptı ve International Hospital’de 11 gün süren bitkisel hayatın ardından, 31 Mayıs 1994 tarihinde saat 10.50’de hayatını kaybetti.

Ajlan BÜYÜKBURÇ

 

 

22 Temmuz 1999’da, Muğla’nın Fethiye ilçesi yakınlarında sabah saatlerinde geçirdiği trafik kazası sonucu henüz 28 yaşındayken yaşamını yitirdi. Sürücü ehliyetini kazadan sadece üç gün önce alan Ajlan Büyükburç görgü tanıklarının ifadesine göre, virajı hızla döndükten sonra karşısına çatallı yol çıkınca paniğe kapılıp frene bastı. Asfalt yoldan çıkıp bir hafta önce hizmete sokulan stabilize yola girerek otomobil üç takla attıktan sonra da park halindeki bir traktöre çarptı. Ajlan Büyükburç paramparça olan otomobilde yaşamını yitirdi.

 

 

 

Yorum Yap

Bunlarda Hoşuna Gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir